• Дорослі Старше 12 років
 • Діти Від 2 до 12 років
 • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Питання - відповідь | ВОКЗАЛ

Ви можете це зробити на нашому сайті.
В пошуковому меню Вам потрібно обрати:
 • місце відправлення;
 • місце прибуття;
 • дату;
 • натиснути кнопку «пошук»;
 • із запропонованих варіантів обрати найзручніший для Вас варіант за допомогою кнопки «вибрати» та заповнити потрібну інформацію (ім'я, прізвище пасажира, контактний номер телефону, електронна адреса, якщо необхідно тип документу, його номер, дату народження, громадянство та стать);
 • після цього Вам буде запропоновано варіанти оплати, також на e-mail Вам буде надіслано посилання на оплату з додатковою інформацією;
  • на деякі рейси необхідно зачекати 10-15 хв, поки диспетчер підтвердить замовлення, після підтвердження будуть доступні варіанти оплати;
 • після того, як ми отримаємо гроші, система автоматично відправить Вам PDF-квиток, який потрібно роздрукувати;
  • на деякі рейси PDF-квитки можуть надійти через 15-20 хв після оплати замовлення, так як реєструються диспетчерами компанії.
 • Інформація про Вашу резервацію відправляється Вам на електронну пошту.
 • Зверху на сайті можете натиснути на значок «Кошик», в ньому побачите список Ваших замовлень.
 • Ви можете перейти в замовлення з Вашого особистого кабінету.
 • Ви можете використовувати посилання на сайті «Мій квиток», вказавши номер квитка та захисний код.
Дана інформація потрібна для вчасного контакту з пасажиром в разі будь-яких змін на рейсі.
Квиток потрібно роздруковувати.
 • Обмінні бланки потрібно роздрукувати та обміняти в касі автовокзалу перед відправленням.
 • Для електронних квитків достатньо показати на телефоні QR код квитка, щоб контролер його зареєстрував.
Якщо Ви допустили помилку — відправте нам електронний лист, вказавши номер квитка та Вашу проблему або сконтактуйтеся з нашою службою підтримки. На деяких автобусних рейсах допустимо до трьох помилок в імені та прізвищі. На деякі рейси послуга зміни даних пасажира платна. При поїздці в країни Європи необхідно зазначати прізвище та ім'я тільки як в закордонному паспорті.
Для того, щоб змінити дату в квитку необхідно відправити нам електронний лист, вказавши номер квитка та бажану дату чи зателефонувати в нашу службу підтримки. На деякі рейси послуга зміни дати платна.
Це означає, що перевізник не надає можливості вибрати конкретне місце на даному рейсі. Номер місця буде вказано водієм чи супроводжуючим персоналом при посадці.
Квиток потрібно купляти, навіть якщо це немовля, обрав для цього необхідну знижку (якщо перевізник її надає).
Ми, як система продажу квитків, об'єднуєм сотні різних перевізників з власними умовами перевезення. Тому, щоб отримати інформацію, Вам потрібно обрати рейс, який Вас цікавить та звернутися в нашу службу підтримки за інформацією.
Дана інформація вказана при виборі варіанта поїздки, а також у Вашому квитку.
При посадці необхідно мати роздрукований квиток, паспорт, якщо Ви обрали знижку — документ, який підтверджує належність до категорії, на котру поширюється знижка. При поїздці в країни Європи необхідна віза та страховий поліс.
Як правило, автобус немає можливості очікувати пасажира, особливо на автовокзалі. Тільки з дозволу перевізника та водіїв, автобус може декілька хвилин почекати за межами автовокзалу, наприклад на АЗС.
Час відправлення / прибуття вказаний місцевий, тобто тої країни, звідки Ви виїжджаєте, чи куди Ви прибуваєте.
Обмінний бланк — необхідно обміняти в касах автовокзалу максимум за пів години до відправлення і Ви отримаєте посадковий документ.
Так, обмінний бланк потрібно роздруковувати, щоб обміняти в касі автовокзалу перед відправленням.
Вам потрібна Шенгенська віза, але для уникнення непорозумінь, радимо Вам звернутися до компетентних органів — консульства.
 • На сайті відображаються дані, які отримуємо напряму від перевізника.
 • Час відправлення завжди точний.
 • Час прибуття є орієнтовним, особливо для рейсів, які перетинають кордон. Час прибуття може змінюватися в залежності від ситуації на дорозі (корки на дорозі, погодні умови).
Детальна інформація буде вказана у квитку, в більшості квитках є карта із зображенням місця посадки. Також на сайті, на сторінці «станції», Ви завжди можете переглянути всі вокзали та місця відправлення на карті.
Квиток з відкритою датою — це квиток на певний рейс, певного перевізника, в якому не вказана дата виїзду. Пасажир пізніше повинен обрати дату виїзду та зареєструвати квиток (самостійно на сайті чи звернутися до нашої служби підтримки). Квитки з відкритою датою мають свій термін дії, тобто дату, до якої можна скористатися даним квитком.
Квиток з відкритою датою Ви можете зареєструвати самостійно на нашому сайті. Для цього достатньо вказати номер квитка та вибрати точну дату поїздки. В залежості від перевізника, квиток з відкритою датою має термін дії від 30 до 180 днів. Також Ви можете зв'язатися з нашою службою підтримки та Вам зареєструють квиток.
Ми співпрацюємо з касами автовокзалу та з перевізниками напряму. Деякі рейси, які є у нас на сайті, недоступні до продажу на автовокзалі.
Так, як в системі інтегровані сервери автовокзалів та приватні системи, може бути таке, що при пошуку будуть 2 чи більше рейсів (назви рейсів та фірм перевізників можуть відрізнятися), які відправляються в один і той самий час, з одного і того самого вокзалу, але за різну вартість.
Немає необхідності купляти квиток на найдорожчий рейс. Зазвичай рейси автовокзалів та приватні системи додають до тарифу квитка додаткові збори (інтернет передпродаж, послуги на автовокзалі і т.д.), тому ціна може бути дорожчою ніж звичайна.
Можна, для цього зв'яжіться, будь ласка, з нашою службою підтримки. Якщо змінений квиток дорожчий, то пасажир повинен доплатити різницю. Для деяких перевізників ця послуга платна, навіть якщо ціна квитка однакова.
Додатковий багаж чи груз приймається до перевезення лише за наявності вільного місця в багажному відділенні автобусу за окрему платню. Вільне місце в багажному відділенні визначає водій на посадці, враховуючи загальну кількість пасажирів в автобусі, розподіл по містам та інші фактори.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя