За часом від'їзду
За ціною

Квитки на автобус Ужгород - Прага

Купити квитки на автобуси Ужгород - Прага на сайті Vokzal.eu. Дізнайтеся вартість квитків і розклад автобусних рейсів з міста Ужгород. Низькі ціни від перевізників на автобуси Ужгород - Прага. Ми допоможемо вам спланувати поїздку в місто Прага, Чехія.

13:50 Парковка автобуса, ул.Краснодонцев CK EUROTOUR Чт, Нд Ціни
14:20 Автовокзал, ул. Станционная 2 CK EUROTOUR Чт, Нд Ціни
14:50 Автовокзал, ул. Станционная 2 ТzOV UKR-BUS Сб Ціни
15:25 таможня (UA-SK) CK EUROTOUR Чт, Нд Ціни
16:10 таможня (UA-SK) ТzOV UKR-BUS Сб Ціни
16:30 Возле тц Silverland, ул. Гагарина 38А LubertJanushBus кожен день Ціни
16:50 таможня (UA-SK) LubertJanushBus кожен день Ціни
18:00 Автовокзал, ул. Станционная 2 SVD Trans Пн, Ср, Сб Ціни
19:30 таможня (UA-SK) SVD Trans Пн, Ср, Сб Ціни
20:00 Автовокзал, ул. Станционная 2 FOP Symchera M. I. Вт, Чт, Сб Ціни
20:30 Автовокзал, ул. Станционная 2 D.M.D. Group Ср Ціни
20:55 таможня (UA-SK) FOP Symchera M. I. Вт, Чт, Сб Ціни
21:25 Возле тц Silverland, ул. Гагарина 38А Яцив ФОП Ср, Чт, Пт, Сб, Нд Ціни
22:00 таможня (UA-SK) Яцив ФОП Ср, Чт, Пт, Сб, Нд Ціни
22:00 Автовокзал, ул. Станционная 2 D.M.D. Group Пн, Вт, Чт, Пт Ціни
22:00 Автовокзал, ул. Станционная 2 D.M.D. Group Ср, Сб, Нд Ціни

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя